Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 To all JS' ppl (private)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Aislinn




Posts : 68
Join date : 2008-09-10

To all JS' ppl (private) Empty
PostSubject: To all JS' ppl (private)   To all JS' ppl (private) Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 4:22 pm

I'm sorry , no englis for international or world wide. Because you dont believe me if you don't care me.

Molim vas da procitajte ono sto vi mucite o meni zasto sam ja ozbiljan/glumio idiot i slicno , koliko ja znam:

Bilo mi je nesto lose, fakat neznam kaj mi je pa sam htel postat gluposti kad je bilo dosadno valjda niasm bas psihijatar tj. psovanje, zviciranje, nenormalno ponasanje i losi nacine, na vasim js forumima (i ovdje) kada mi nije bilo briga htio sam onako fun ko seronja (i jesam seronja). Znam da vi nadate se da ste mi pomogli da svhatim da nisam imal mira za vas ili nisam pustil vas mira i ostalima (js isto), naravno da jeste mi pomogli. Ali jedino problem je sredini izmedu lagano i tesko da se kontroliram. A sada cu se ispravit da cu pisat normalno par mjeseca il vise od par mjeseca, nadam se da cete mi oprastat nakon par mjeseca ili vise od par ili mogucnost da ce brzo proci. Eto ja sam kriv kaj sam napravil tak dugo 2 godine lololol xD omfg.

Hvala
Back to top Go down
Madox
l33t ` Manager
Madox


Posts : 425
Join date : 2008-08-08

To all JS' ppl (private) Empty
PostSubject: Re: To all JS' ppl (private)   To all JS' ppl (private) Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 4:41 pm

ajd prestani molim te otvarat vise glupe teme
ponasaj se normalno i nikom neces smetat
dobrodosao si na forumu ako ces biti normalan ...
ugl ponasaj se dobro i svi ce se ponasat dobro prema tebi
Back to top Go down
 
To all JS' ppl (private)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: General :: General Discussions-
Jump to: